Email: info@viona.cz Facebook: Viona en cz

Piquadro

Pro našeho klienta jsme na základě korporátních manuálu navrhli, vyrobili a dodali kompletní interiér PIQUADRO v Centru Černý Most. Zakázku jsme realizovali jako kompletní včetně nové podlahy, stavebních úprav a datového vedení. Luxusní kabelky, brašny a kufry které jsou osobitým doplňkem s unikátním řešením vnitřního prostoru tak dostaly krásný prezentační prostor.

Unikátní je hlavně prodejní pult s integrovaným led osvětlením a show case s lakem v korporátní modré barvě. Interiér je řešen v bílé lesklé v kombinaci s nerezovými doplňky.

Design obchodu Piquadro - vybavení obchodu, design obchoduDesign obchodu Piquadro - vybavení obchodu, design obchoduDesign obchodu Piquadro - vybavení obchodu, design obchoduDesign obchodu Piquadro - vybavení obchodu, design obchoduDesign obchodu Piquadro - vybavení obchodu, design obchoduDesign obchodu Piquadro - vybavení obchodu, design obchoduDesign obchodu Piquadro - vybavení obchodu, design obchoduDesign obchodu Piquadro - vybavení obchodu, design obchoduDesign obchodu Piquadro - vybavení obchodu, design obchoduDesign obchodu Piquadro - vybavení obchodu, design obchodu