Email: info@viona.cz Facebook: Viona en cz

GLow IN the Dark


GLow IN the Dark je vysoce luminiscenční (svítící) pigment, který je možno přidávat od barev, laků, epoxidových pryskyřic, inkoustů, plastů, gelů, vosků, dekorativních barev, barev na sklo atd.

GLow IN the Dark pigment je netoxický prášek s vysokou svítivostí, která záleží na velikosti zrn (částic) pigmentu – uvádí se v nanometrech (µm). Čím menší zrna, tím rychlejší „nabití“  pigmentového prášku, ale rychlejší „vybití“. Menší velikost zrn je vhodná hlavně tam, kde je větší velikost nežádoucí – hlavice sprejů atd. Svítivost pigmentu až 8 hodin dle velikosti zrn (částic) – hrubosti pigmentového prášku.

GLow IN the Dark – příklady využití – povrchové úpravy dřeva, výmalby, dekorativní výmalby, tvořivá činnost (malování na sklo, tvorba mýdlových či gelových odlitků), lisování plastů, zalévání pryskyřicí, nástřiky stěn…

V nabídce máme tyto odstíny v udaných hrubostech (velikosti) zrn.

 

Blue green
15-25µm a 65-75µm
Sky blue
35-45µm
Yellow green
12-25µm

Velikosti balení: 20g | 150g | 500g | 1000g
Cena za balení bez DPH: 20g – 99,- | 150g – 640,- | 500g – 1960,- | 1000g – 3630,-
Dávkování: 300g na 1 litr základní báze barvy nebo pryskyřice
Dosvit: až 10 hodin

Námi dodávané pigmenty jsou na bázi Sulfidu zinečnatého a Chloridu měďnatého a nejsou klasifikovány jako toxické či nebezpečné.

Příklady realizací naleznete zde

Nabízíme také celou řadu služeb týkající se návrhu a stavebních úprav interiérů!

Naše firma byla založena roku 1992. Od svého počátku se zabývá návrhy, výrobou a dodávkou obchodních interiérů. Nejdříve to byla výroba drátěného programu, časem se přidaly kompletní regálové systémy a interiérové doplňky. V současné době spolupracujeme i s náročnými klienty, pro které navrhujeme a vyrábíme vybavení prodejen přímo na míru.

A kde nás najdete?