Email: info@viona.cz Facebook: Viona en cz

Služby

Zaměřujeme se na promyšlený a stylotvorný design podpořený kvalitou a zázemím vlastní výrobní sekce. S využitím léty budovaného know-how a informovaností o problematice prodeje jsme schopni zajistit ideální řešení pro vaše interiéry včetně vybavení prodejen s cílem zvýšení prodejnosti.

Návrh interiéru

Navrhneme optimální způsob rozmístění a vystavení prodávaného zboží. Na základě informací o prodávaném sortimentu, obchodní politice apod. navrhneme optimální způsob rozmístění a vystavení prodávaného zboží a k tomu odpovídající prvky obchodního zařízení. Specializovaní architekti vypracují návrhy řešení konkrétního interiéru obchodu. Zpracujeme jeho prostorové i barevné řešení, navržení podlah, osvětlení.

Návrh interiéruNávrh interiéruNávrh interiéruNávrh interiéruNávrh interiéru


Stavební úpravy interiéru

Provedeme stavební úpravy interiéru potřebné pro realizaci návrhu. V případě potřeby jsme schopni sami provést či zprostředkovat veškeré stavební úpravy interiéru potřebné pro realizaci návrhu. Díky tomu jsme schopni synchronizovat veškeré potřebné činnosti tak, aby plynule navazovaly a nevznikaly zbytečné prostoje. Šetříme tím váš čas i peníze a zároveň po celou dobu sledujeme a ručíme za kvalitu práce.

Stavební úpravy interiéruStavební úpravy interiéruStavební úpravy interiéruStavební úpravy interiéruStavební úpravy interiéru


Doprava a montáž

Dopravíme a nainstalujeme přímo na místo realizace vše, co pro vás vyrobíme. Vše, co pro vás vyrobíme, jsme schopni dopravit a nainstalovat na místo realizace. Používáme k tomu vlastní tým techniků a montérů. Pro dopravu vybavení obchodu používáme vlastní přepravu či využíváme služeb České pošty a ostatních zásilkových společností. To vše nám umožňuje dbát na bezpečnost přepravovaných výrobků, kvalitu instalace a hlavně rychlost doručení.Drátěný program

Drátěný program je naše tradiční výrobní odvětví. Naše tradiční výrobní odvětví. Pečeť léty prověřené kvality a technické zázemí vlastního výrobního závodu nám umožňují vyrobit veškerý sortiment z ohýbaného drátu ve vysoké kvalitě. Žádný nápad není pro naše zkušené pracovníky nerealizovatelný. Díky svým schopnostem a technickému vybavení jsou připraveni vyřešit jakýkoliv požadavek.

Drátěný programDrátěný programDrátěný programDrátěný programDrátěný program


Regály a regálové systémy

Naše portfolio obsahuje velkou škálu regálů a regálových systémů, polic či stojanů. Naše portfolio obsahuje velkou škálu vlastních, standardně vyráběných regálů a regálových systémů, polic či stojanů. Jsme schopni uspokojit i individuální požadavky. Po přesném sdělení, k jakému účelu a jakému prostoru je třeba systém přizpůsobit, navrhneme a následně zrealizujeme originální řešení. Garantovaná kvalita a rychlost výroby v zázemí vlastního závodu jsou naším hlavním benefitem.Výroba na zakázku

Na zakázku vyrobíme, na co si vzpomenete, dle vašich požadavků či podkladů. Je nám jasné, že naše pestrá nabídka přece jen nemusí uspokojit všechna vaše přání. Jsme připraveni vás vyslyšet a vyrobit jak projektovou dokumentaci, tak samotný výrobek. Je samozřejmostí, že vyrobíme i dle dodaných podkladů či z doručeného materiálu. V případě potřeby můžete sledovat celý proces realizace přímo v našem výrobním závodě. Osobní domluva je vždy lepší, ale samozřejmě jde celá zakázka vyřešit i jinak. Po zaslání požadavků na naši adresu či e-mail vám obratem zašleme předběžnou kalkulaci.

Výroba na zakázkuVýroba na zakázkuVýroba na zakázkuVýroba na zakázkuVýroba na zakázku


Čalounické služby

Čalounické službyČalounické službyČalounické službyČalounické službyČalounické služby