Email: info@viona.cz Facebook: Viona en cz

O nás

VIONA CZ s.r.o. zaměřuje své síly na komplexní řešení a dodávky pro interiéry obchodů. Naší vizí je pěkný a stylotvorný design podpořený kvalitou a zázemím vlastní výrobní sekce. S využitím léty budovaného know-how a informovaností o problematice prodeje jsme schopni zajistit ideální řešení pro vaše interiéry, vedoucí ke zvýšení prodejnosti.

Naše společnost se zabývá navrhováním a realizací obchodního zařízení. Dodávky jsou realizovány na klíč včetně stavebních úprav, elektroinstalací, vzduchotechniky atd., nebo jako separátní dodávky obchodního zařízení. Dodávky jsou realizovány na základě dodaných podkladů, nebo na základě požadavků klienta a námi vytvořených návrhů.

Naše firma zaměstnává kvalifikované pracovníky a i nadále má potenciál pro další růst. Zaměstnanci jsou zkušení, spolehliví a jsou neustále seznamováni s nejnovějšími metodami a technikami v oboru. Díky tomu poskytujeme svým zákazníkům individuální, kvalifikované a flexibilní služby dle jejich potřeb. Předpokladem dlouholeté stability je ve VIONA CZ s.r.o. především důraz na spolehlivost, kvalitu a včasnost plnění zakázek.

Zakázková výroba

  • Drátěný program, pulty, regálové systémy (drátěné)
  • Aranžerské sítě (v rámu i bez)
  • Závěsy na časopisy stojany na tiskoviny a propagační materiály
  • Koše (závěsné, hrabací, patrové)
  • Prostorné vitríny (drát + sklo)
  • Stojany a stojánky (sériová výroba dle přání zákazníka)
  • Závěsné prvky (háčky, držáky)
  • Zámečnická výroba na zakázku

Historie společnosti

Společnost VIONA CZ s.r.o. byla založena roku 1992. Od svého počátku se zabýváme návrhy, výrobou a dodávkou obchodních interiérů. Zakázku jsme schopni realizovat od zaměření a návrhu prostoru, přes výrobu až po montáž a předání hotového díla. VIONA CZ s.r.o. se také zaměřuje na výrobu a dodávku drátěného programu a interiérových doplňků. Během několika let se stala silným a stabilním partnerem celé řadě známých firem a společností.

V současné době se naše společnost orientuje na kompletní realizace obchodních interiérů a vybavení prodejen. Zajišťujeme dodávky stavebních úprav, osvětlení, reinstalace rozvodů apod.

Pro zvýšení vašeho komfortu byly v našich prostorách na konci roku 2004 započaty stavební úpravy prvního patra s úmyslem vybudovat nové kancelářské a projekční prostory. Tyto úpravy byly na konci roku 2005 dokončeny. Srdečně vás zveme na návštěv našich projektových kanceláří, které se nacházejí v prvním poschodí objektu Sibřina č.p. 5.